Yazı Detayı
08 Ağustos 2016 - Pazartesi 10:36 Bu yazı 2822 kez okundu
 
HALK DARBEYE DARBE YAPTI
İdris Toprak
idriseskad@hotmail.com
 
 

HALK DARBEYE DARBE YAPTI

Bir aya yakın oldu meydanları yiğitler adeta mesken seçti. Kefenini giymiş katil darbecileri bekliyorlar. Bu nasıl sevdadır ki bu millet günlerdir sabır ve metanetle vatan, millet, bayrak ve ezanı namus bilip değerlerine bekçilik ediyorlar. Bizler biliyoruz ki; biz ölünce bize kıyamlar gelir, çürüyen bedenimize çıyanlar gelir.’’ Söyleyin onlara okçular tepesindeki yiğitler sizin o kalleş davanızı ve satılmış nefeslerinizi Vallahi almaya gelir.

Meydanları kana bulayanlar ve kanla beslenip asalak olanlar, ruhları bedenden alanlar ve katliam provasıyla bizleri vatandan ırak etmek isteyenler avuçlarınızı yalayacaksınız. Çakmakla gazı kontrol eden, plazmaya çıkıp F-16’ın üzerine atlamayı bekleyen, sapanlara yüreklerini, cesaretlerini koyarak tanklara fırlatanların ezan, vatan ve bayrağından başka hiçbir şeylerinin olmadığını bilin. Besi itleri, büyük şeytan Amerika’nın uşakları ve Siyonistlerin yemini olanlar şunu çok iyi bilsinler ki bütün tuzakların en büyük bozucusu Allah’tır… İstediğiniz fasıklık yapın ve de tefrika silahıyla bu milletin bağrına şatolarda yetiştirilmiş tapınakçılarınızla nişan alın; ancak Kürt asla Türk’ten vazgeçmeyecek, Cudi Kaçkar’a ırak olmayacak, minareler ezansız, bu vatan bayraksız kalmayacak. Besmeleyle başlarız her söze ve Bediüzaman Said Nursi Hazretlerinin dediği gibi:’ Saçlarımız âdetince başlarımız olsa ve her gün biri kesilse; vatana ve millete ihanet etmeyeceğiz.’ Meydanlarda şehit kanlarının kokusunu alsak da ve bedenlerimizi lime lime etseniz de sahiplerinizle birlikte sanal âlemde siber saldırılarla ve yazdığınız iftiralarla bizlere Uhudu yaşatma niyetinde olsanız da biz bu vatana baş koymuşuz.

Vatanımızın her sokak ve caddesinde bir destanın öyküsü artık var. Ve oturduğumuz her yerde çocuklarımıza anlatacağımız zamanın Çanakkale hikâyelerimiz var. Kokmayan ve önce din ve vatan diyen valilerimiz, kaymakamlarımız, belediye başkanlarımız, işçi, çiftçi, memur, kadın ve erkeklerimiz. Üzerimizdeki ölü toprağını 15 Temmuz ihanetiniz kaldırdı. Kararmış ruhlarımız diriliş ruhuyla tekrar vücuda geldi. Her şerde bir hayır vardır düsturuyla yol alan iman şuuruyla darbeye karşı bu milletin imanı darbe yaptı ve hamdolsun ki meydanlar, kurumlar ve işgal altındaki şuurlar sizin gibi dabbe sürüsünden necat edildi. Ülkenin her burcuna, her hanesine ay yıldız bayrağını takma şerefini Rabbim bizlere nasip etti. Bütün tuzaklarınız, o cübbeleriniz, sarıklarınız ve takkeleriniz altındaki Siyonist yemini planlarınızı bu millet deşifre etti. Zamane münafığını şeytan taşlar gibi hamdolsun bu millet taşladı ve her bir yurttaşımız bir hac sevabı aldı. Rengi, dili, dini ve mezhebi, giyim tarzı ne olursa olsun millet iradesine sahip çıktı ve seçilmiş başkomutanın arkasında canlarını kurban ederek durdu.

Paralel örgüt; imkân dedi, bu millet İslam dedi. Onlar menfaat, rehavet ve korku dedi; inan ve direnen millet; istikamet, ibadet ve cesaret dedi. Satılmış ve şeytanlaşmış vatan hainleri, mazeret, zillet ve nedamet dedi; asil millet ise gayret, izzet ve saadet dedi. Hamdolsun bu millet haktan ve halktan taraf olup bertaraf olmadı. Şerefli millet tarih yazdı; ancak batıya köle, Vatikan’a mürit, ağlama duvarına taş, Sisi’ye asker, ABD’ye ajan ve şeytana biat edenler tarihin çöplüğüne karıştılar. Bizleri 2012 yılından beridir tehdit eden ve birçok kez soruşturma yememe neden olan alçaklar karşısında asla boyun eğmedim ve eğmeyeceğim. İstediğiniz kadar ihanet şarlatanınıza biat ederek bizleri karalamaya ve bu milleti zan altıda bırakmaya çalışın sırtlanlar şunu bilin; biz cumhurbaşkanımızı size yedirmeyeceğiz. Biriz, bütünüz ve hep birlikte Türkiye’yiz…

İdriseskad002@hotmail.com

 
Etiketler: HALK, DARBEYE, DARBE, YAPTI
Yorumlar
Haber Yazılımı