Haber Detayı
23 Ocak 2020 - Perşembe 13:42 Bu haber 1933 kez okundu
 
”Vuslat TV Kimsenin Arka Bahçesi Değil!”
KÜLTÜR Haberi
”Vuslat TV Kimsenin Arka Bahçesi Değil!”

”Vuslat TV Kimsenin Arka Bahçesi Değil!”

VUSLAT TV Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat CANBEY’den kamuoyunu bir hayli meşgul eden söylentilere karşı açıklama geldi.

Malatya’da bir hayli eleştiriye muhatap olan bir grup tarafından 10 yıldır işletilen tv kanalı Vuslat TV’nin geçtiğimiz günlerde kapanış vermiş ve yayın hayatına son verilmişti.

Haberin henüz yeni yayıldığı süreçte tv kanalının satıldığı haberleri gelince kamuoyu “İşin içinde İş mi var” tartışmalarına başladı. Bazı kesimler tarafından o grubun hala devam ettiği taktik değiştirerek devredildiği yönünde açıklamaların gelmesi kafaları bir hayli karıştırdı.

Yıllardır medya sektöründe olan ve son 10 yılını TV üzerine ağırlıklı olarak sürdüren Canbey Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat CANBEY, Vuslat TV’nin yeni sahibi oldu. Canbey, TV Kanalının satışının ardından yapılan bazı spekülasyonlar için Malatyadan.com’a açıklamalarda bulundu. Hiç kimsenin arka bahçesi olmadıklarını belirten CANBEY, “ Kulağımıza geliyor bir önceki yönetimin ile bizi bir tutan söylemler tamamen asılsızdır. Genel Müdürümüz Murat Akkaya’nın girişimleri ve katkıları ile devir işlemlerini sonuçlandırdık. Bizim kimseyle herhangi bir bağımız olmadı, olmayacak ta. Bu kanal Malatya’nın Malatyalıların kanalıdır. Kürtçe yayında olacak, müzik klipleri de yayınlanacak. Programlarda yapılacak. Ferhat CANBEY’i bilen herhangi bir siyasi taraf belirtemez. Herkese eşit mesafede olmaya özen gösteriyorum. Televizyonumuzun marka değerini yükselterek her zaman hemşehrilerimizin yanında olacağız” dedi.

Aynı zamanda GALA TV’yi ve BÖLGE GAZETESİ’ni de bünyesinde barındıran CANBEY MEDYA GRUP, VUSLAT TV ile başarısını perçinlenmiş oldu.

Genel Müdürlüğünü Murat Akkaya’nın üstleneceği Vuslat TV tamamen yeni bir yayın anlayışıyla her kesime mikrofonlarını uzatacak.

CANBEY Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat CANBEY, yakın bir süreçte kanal için İstanbul’da yeni yayın dönemi lansmanı ve destek gecesi düzenleyeceklerini kaydetti.

 
 
Kaynak: (G.H.A) - Gerger HABER Ajansı Editör: Abdurrahman KURTBEY
Etiketler: ”Vuslat, TV, Kimsenin, Arka, Bahçesi, Değil!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı