Haber Detayı
31 Ocak 2020 - Cuma 18:45 Bu haber 2942 kez okundu
 
Mehmet Doğan'dan 02.02 Dünya Adıyamanlılar Günü'ne Davet
KÜLTÜR Haberi
Mehmet Doğan'dan 02.02 Dünya Adıyamanlılar Günü'ne Davet

Mehmet Doğan'dan 02.02 Dünya Adıyamanlılar Günü'ne Davet

Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Mehmet Doğan, İstanbul'da ASİAD ailesinin ev sahipliğinde 02.02.2020 tarihinde gerçekleştirilecek Adıyamanlılar Günü'ne tüm Adıyamanlı hemşehrilerini davet etti

Doğan, yaptığı açıklamada, "Adıyamanlı hemşerilerimizle bir araya gelerek onlarla tanışma, kaynaşma ve bir kaç saatliğine de olsa İstanbul'da Adıyamanımızı yaşamaktır."dedi. 

Hazırladıkları programın ticari ve siyasi hiç bir kimliği olmadığının altını çizen Doğan, "Organizasyon ASİAD ailesinin ev sahipliğinde gerçekleştiği için katılan hiç bir misafirimizden her hangi bir bağış, yardım ve buna benzer bir ücret alınmayacak yada toplanmayacaktır."şeklinde ifade etti.

02.02. 2020 Pazar günü saat 13.00 itibariyle Sultangazi Sahra Davet Salonlarında gerçekleşecek olan programın detayları şu şekilde:

Sunumlarını Yolcu Yollarda Program Yapımcısı Yusuf Özpolat ve Şiir Okuyan Adam Tayfun Ayazın yapacağı programda Yaman Adıyaman&Haydar Ulaş Adıyaman Harfane Grubuyla katılırken, Ramazan Garipses ve Kahtalı Mıçıda sahne alacak.

Programda konuklara Adıyaman'ın meşhur tavası ikram edilecek.

Kaynak : PHA

Kaynak: (G.H.A) - Gerger HABER Ajansı Editör: Abdurrahman KURTBEY
Etiketler: Mehmet, Doğan'dan, 02.02, Dünya, Adıyamanlılar, Günü'ne, Davet,
Yorumlar
Haber Yazılımı