Haber Detayı
03 Şubat 2021 - Çarşamba 15:11 Bu haber 7887 kez okundu
 
İlçe Kaymakamları Adıyaman'da Toplandı
GÜNDEM Haberi
İlçe Kaymakamları Adıyaman'da Toplandı

 
İlçelerde yürütülen kamu hizmetlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi amacıyla Vali Mahmut Çuhadar Başkanlığında İlçe Kaymakamları ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Valilik Toplantı Salonunda, Vali Yardımcıları ve 8 ilçe kaymakamının katıldığı 2021 yılı yatırımları, KÖYDES projesi kapsamında kırsal kesime yönelik hayata geçirilen projeler ve Covid-19 tedbirleri ile diğer gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda, ilçelerin ihtiyaç ve talepleri, devam eden yatım ve projeler ile gerçekleştirilen kamu hizmetleri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.
Vali Çuhadar, Kaymakamlardan, vatandaşların huzuruna ve refahına yönelik sunulan kamu hizmetlerinin en kaliteli ve en iyi şekilde yerine getirilmesi ve takip edilmesi konusunda gerekli hassasiyet ile azim ve kararlılığın gösterilmesini istedi.
Vali Mahmut Çuhadar başkanlığında gerçekleşen toplantıda ayrıca, önümüzdeki günlerde okulların açılacak olması dolayısıyla tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip Koronavirüs salgınına karşı ilçelerde yürütülen çalışmalar ve alınan tedbirler ile bundan sonra yapılması gerekenler ele alınarak, ilçelerin sorunları ve çözüm önerileri konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Toplantı, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.
Kaynak: (G.H.A) - Gerger HABER Ajansı Editör: Abdurrahman KURTBEY
Etiketler: İlçe, Kaymakamları, Adıyaman'da, Toplandı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İlçe Kaymakamları Adıyaman'da Toplandı
İlçe Kaymakamları Adıyaman'da Toplandı
Yorumlar
Haber Yazılımı