Haber Detayı
15 Şubat 2021 - Pazartesi 15:00 Bu haber 6472 kez okundu
 
Gerger'in Sorunları Yine Meclis Kürsüsünde
POLİTİKA Haberi
Gerger'in Sorunları Yine Meclis Kürsüsünde

Adıyaman CHP Milletvekili Abdurrahman Tutdere meclis kürsüsünde yine Gerger'in sorunlarını dile getirmeye devam edecek..

Milletvekili seçildiğinden bu yana yaklaşık 2 buçuk yıldır nerdeyse her hafta meclis kürsüsünde konuşmasını aksatmadan gerçekleştiren Millevekilimiz Tutdere Gerger'in tüm sorunlarını dile getiriyor. Telefon ile görüştüğümüz Tutdere Gerger'in tüm sorunları çözülene kadar Mecliste haykırmaya devam edeceğini bildirdi. Şimdiye kadar tüm hükümetlerin Gerger ilçesini görmezden geldiğini belirten Tutdere " Artık Gerger halkının gerçek anlamda mecliste bir vekili vardır. Gerger halkının mağduriyetini kürsüde dile getirmeye devam edeceğim" Dedi.

Gerger Tv'de her hafta Perşembe akşamları saat 21.00'da canlı olarak yayımladığımız programımıza katılmayı kabul eden Tutdere Gerger'in tüm sorunlarını burada irdelemeye devam edeceğini belirtti. 

Gerger iile ilgili samimi duygularını belirten Tutdere "Yıllardır bu ilçemizin tüm feryatlarını kimse duymadı. Sürekli üvey evlat muamelesi yaşatıldı. Meclise girdiğimde bu mağduriyeti dile getirmek için bir vazife olarak algıladım. Çünkü  Gerger halkı bu haksızlıklara karşı isyan ediyordu ama bu sesi kimse duymuyordu. Artık Gerger halkının tüm mağduriyetini her platformda vurgulayan bir vekilleri var bunu böyle bilsinler" Şeklinde konuştu.

Gerger HABER

Kaynak: (G.H.A) - Gerger HABER Ajansı Editör: Abdurrahman KURTBEY
Etiketler: Gerger'in, Sorunları, Yine, Meclis, Kürsüsünde,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Gerger'in Sorunları Yine Meclis Kürsüsünde
Yorumlar
Haber Yazılımı