Haber Detayı
27 Eylül 2021 - Pazartesi 18:39 Bu haber 5894 kez okundu
 
AYAD'ın Kahvaltı Programı Muhteşemdi
KÜLTÜR Haberi
AYAD'ın Kahvaltı Programı Muhteşemdi


Sık aralıklar ile toplantılar ve programlar düzenleyerek hemşehrileriyle muhabbet ve tanışma ilkesini hedef haline getiren Anadolu Yakası Adıyamanlılar derneği düzenlediği kahvaltı programı ile adıyamanlıları bir araya getirdi.

Merkezi İstanbul'un Çiçeği burnundaki popüler semti Ataşehir ilçesinde bulunan Derneğin Başkanlığını Eğitimci Hemşerimiz Sabri Baltacı yapıyor. Yönetim kadrosunda ise Adıyaman'ın her ilçesinde iş adamları ve yöneticiler bulunuyor. Siyaset üstü bir anlayış hedeflediklerini ve Derneğin işleyişine asla siyaset karıştırmadıklarını belirten yöneticiler, Adıyaman halkının birlik ve beraberliğine özel bir önem veriyor. Derneğin bir siyasi basamak olarak kullanılmasını asla izin vermeyeceklerini vurguluyorlar.. 

Yaklaşık 2 yıldır Korona nedeniyle fazla faaliyet gösteremeyen Derneğin Sabah kahvaltısı Yoğun bir katılımla gerçekleşti. Kahvaltıda bir araya gelen katılımcılar uzun süre sohbet ederek hasret giderdiler.

Sıcak bir ortamda başlayan kahvaltı programına Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kamil Ayata, İstanbul Fırıncılar Odabaşkanı Erdoğan Çetin, Sultanbeyli Mal Müdürü Fikri Ay, Sultanbeyli İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı Süleyman Çelik, Ataşehir Milli Eğitim Şube Müdürü Vefa Vedat Budak, İş Adamı İsmail Karaaslan, iş Adamı Ömer Altuntaş, İş Adamı ve Siyasetçi Bilal Tatar, SAV Gayrimenkul Lütfü Sav, Gerger Dernekler Federasyonu Av.Ali Acar,  İş Adamı Zülfikar Yeşil, İş Adamı Mustafa Kurtbey, Gerger Haber Abdurrahman Kurtbey, Pusula Haber Emin Doğan, Asiad Başkanı Mehmet Doğan ve Yönetimi,  Uz Klinik Refleksolog Bilal Yalçıner, Stand Up ve Radyo Programcısı Yusuf Öztürk, Üsküdar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Faruk Yakaryılmaz, Medicine Hospital Koordinatör Recep Boztemir, Küçükköy Besnililer Eski Dernek Başkanı Bekir Eman katıldı..

Kahvaltıda bir selamlama konuşması yapan Anadolu Yakası Adıyamanlılar Derneği Başkanı Sabri Baltacı, katılımcılar davetlerine icabet ettikleri için teşekkür etti. Dernek faaliyetleri hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan Baltacı, faaliyetlerine kaldıkları yerden devam etmek istediklerini belirterek, ‘İnşallah salgın biter ve  hep birlikte güzel işlere imza atmaya devam ederiz’ dedi.

Daha sonra protokolün yaptığı selamlama konuşmalarının ardından uzun bir süre sohbet eden katılımcılar hasret giderdiler.

Gerger HABER

Haberin Videosu İçinLütfen Tıklayınız

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (G.H.A) - Gerger HABER Ajansı Editör: Abdurrahman KURTBEY
Etiketler: AYAD'ın, Kahvaltı, Programı, Muhteşemdi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AYAD'ın Kahvaltı Programı Muhteşemdi
AYAD'ın Kahvaltı Programı Muhteşemdi
AYAD'ın Kahvaltı Programı Muhteşemdi
AYAD'ın Kahvaltı Programı Muhteşemdi
AYAD'ın Kahvaltı Programı Muhteşemdi
Yorumlar
Haber Yazılımı