Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 19:47 Bu haber 3508 kez okundu
 
Ba- Der Yönetimi Adıyamanlı Muhtar adaylarını Ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Ba- Der Yönetimi Adıyamanlı Muhtar adaylarını Ziyaret etti.

Ba- Der Yönetimi Adıyamanlı Muhtar adaylarını Ziyaret etti.

Başakşehir Adıyamanlılar Derneği (Ba-Der) Başkanı Hüseyin Sevinçtekin ve yönetim kurulu üyeleri Güvercintepe ve Altınşehir Mahallelerinde Muhtarlık için adaylıklarını açıklayan hemşerilerimizi ziyaret etti.

Kalabalık bir gurup ile gerçekleştirilen ziyarette adaylara başarılar dilendi, Çıktıkları hizmet yolunda başarı sağlanması için dilek ve temennilerde bulunuldu.

Sırasıyla Altınşehir Mahallesinde adaylığını açıklayan Hacı Taştekin’i ziyaret eden Dernek yönetimi daha sonra aynı mahallede adaylığını açıklayan hemşerimiz Yasin bayar’ı ziyaret etti. Buradan da başarı dileyen Ba-Der yönetimi Güvercintepe Mahallesinde adaylığını açıklayan hemşerimiz Rıfat Sekman’ı Ziyaret etti. Buradan da Sekman’ı Tebrik eden heyet Aynı mahallede adaylığını açıklayan Salih Avcı’ıyı ziyaret etti..

Adaylara kısa bir açıklama yapan dernek Başkanı Hüseyin Sevinçtekin,

"Derneğimiz tüm halkımızın derneğidir. Hemşerilerimizin başarısı için tüm dernek yönetimi ve üyelerinin yardımcı olmalarını istiyoruz. Çeşitli spekülasyonların aksine Derneğimiz siyaset üstü bir platformdur. Tüm hemşerilerimize aynı mesafededir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.  Hemşerilerimizi ziyaret ederek desteğimizi ilan ediyoruz. Derneğin bir üst kimliği vardır. Adıyamanlılara hizmet eden bir kurumdur. Nerde bir hemşerimiz görev almak istiyorsa onu desteklemekle mükelleftir. Siyasette daha güzel yerlere gelmemiz için daha çok çaba sarf etmemiz lazım. Birbirimizle uğraşmak yerine desteklemekle ancak amacımıza ulaşırız.” Şeklinde konuştu.

Gerger HABER

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı