Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 09:25 Bu haber 3299 kez okundu
 
Erkan Aksoy'un Kandil Mesajı
- Haberi
Erkan Aksoy'un Kandil Mesajı

Ak Parti Gerger Belediye Başkan Adayı Erkan Aksoy, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm İslam aleminin kandilini kutladı.

7 Mart Perşembe gecesi idrak edeceğimiz mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Gerger Belediye Başkan Adayı Erkan Aksoy, tüm Gergerlilerin ve İslam aleminin kandilini tebrik etti.
Aksoy; "İslam alemi için son derece önemli bir yere sahip olan, mübarek üç ayların müjdecisi Regaip Kandilini Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gece idrak edeceğiz. İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü olduğu Ramazan ayının habercisi ve üç ayların başlangıcı olan bu önemli gecede ellerini göğe açarak dua eden tüm kardeşlerimizin, bu milletin birliği ve dirliği için dua etmesini istiyorum. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bu manevi iklimi fırsat bilmeliyiz. Bugün birçok yerde akan kanın, çekilen acıların bir an evvel durması için bu özel geceden faydalanmamız gerek. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin ve İslam aleminin idrak edeceğimiz mübarek Regaip Kandilini kutluyor, mübarek üç ayların ve Regaip Kandilinin hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı