Haber Detayı
04 Eylül 2017 - Pazartesi 15:42 Bu haber 8615 kez okundu
 
Menzil Neden Hedefte..?
TEKNOLOJİ Haberi
Menzil Neden Hedefte..?

Yaklaşık 10 gündür Menzil cemaati ile ilgili yürütülen karalama kampanyasının asıl hedefi ortaya çıktı. Menzil şeyhinin torunu olarak lanse edilerek menzil cemaatini karalamayı hedefleyen sol basın ve avanelerinin asıl maksadı gün yüzüne çıkmaya başladı.
 
15 Gün önce ABD yönetimi "TÜRKİYE TARİKAT ve CEMAATLERİ KAPATSIN" diye rapor yayınlıyor, Peşinden önce Fetocular 4 yıl önceki bir fotoğrafı servis ediyor ve Menzile SALDIRI BAŞLIYOR??
 
İŞTE GERÇEKLER....
 
1- Fotoğraftaki genç, Menzil Şeyhinin ne oğlu, nede Torunu değil.
2- Ortada çıkılan bir taht yok, Korkmayın Osmanlı gelmiş, Padişahlık ilan edilmiş değil, Fotoğraf 2013 yılında bir düğünden.
3- Fotoğrafta Altın taht diye servis ettikleri, Babası olmadığı için 7 kız kardeşi tarafından boncuk ve Aynalarla süsledikleri bir koltuk. Aynı şerefsizler Cumhurbaşkanımızın su içtiği bardakları ALTIN VARAKLI bardaklar diye servis etmişlerdi. 
4- 4 yıl önceki bir fotoğraf neden bugün servis edilir?
5- Fotoğrafı ilk servis eden fetocuların Twitter çetesi ve ses getirsin diye aynı anda yüzlerce sahte hesapla twit attılar.
Sonra kimler devreye girip, Menzil cemaatine saldırdı bir bakalım ;
1- Bu fotoğrafı yalanlarla ilk servis eden, FETO'nun twitter hesapları, Hani 15 Temmuzda MİT'i, Emniyeti, Meclisi, Türkiyeyi bombalayan, Milletin üzerinden tanklarla geçen, 251 kişiyi şehit eden, Amerikanın kucağına oturmuş o.çocukları varya, işte onlar.
2- Hergün asker polis şehit eden PKK'lı teröristleri, Kandilde yere izmarit bile atmayan cici çocuklar diye servis eden, MİT Tırlarını teröristlere silah götürüyor diye Türkiye'ye iftira atıp dünyaya servis eden aşağılık gazete paçavrası Cumhuriyet gazetesi.
3- DHKP-C ve PKK'ya tek laf etmeyen, Ama asker ve Polise her fırsatta alçakça saldıran SOL HABER PORTALI ve Birgün gazeteleri
4- Fetönün haber siteleri ABC GAZETESİ ve HABERDAR SİTESİ.
5- Takunya, Düşünen Deli, Kısacası ne kadar İslam ve Erdoğan düşmanı karanlık sayfa varsa hepsi aynı anda saldırıya geçtiler.
6- Başta ROJ TV olmak üzere, PKK'nın tüm yayın organları Menzile saldırıyor? Çünkü Doğu ve Güneydoğuda gençlerin PKK'ya katılmasının önündeki en büyük engel olarak Menzil cemaatini görüyorlar.
7- Boğazda yalılarda oturan, Bu ülkeyi sömüren, ne kadar karı kız götüren yavşak namussuz varsa, hepsi bugün Menzile birden saldırıyor?
8- Bir zamanlar el altında PKK'nın reklamını yapan, Karanlık haber sitesi, Gazetecilerin KARANLIK ODA dediği, İslam ve Müslüman düşmanı ODA TV.
Şunu asla unutmayın, bunlar topyekün kime saldırırsa, bilinki o doğru yoldadır...
Neden Menzili hedefe koydular ; Çünkü Menzil ve İsmail Ağa cemaati, 15 Temmuzda Köprüde ilk şehitleri verenlerdi, İlk dakikada sokağa çıktılar, Erdoğan herkes evine dönün diyene kadar evlerine dönmediler. Ve bu ülkeyi işgal etmek isteyen namussuzların önündeki en büyük engel onlardı...
En çok üzüldüğüm, Takunya sayfasının İslam düşmanı adminleri anında bir Caps yapıyor bir yana Facebookun sahibi Yahudi Mark Zuckerberg'i, diğer tarafta ise Müslüman bir cemaati koyuyor ve bizim kardeşlerimiz bu tezgaha düşüp bunları paylaşıyor. Adamalr ZEHİRİ PANZEHİR diye servis ediyor, Bizde mal gibi yiyiyoruz...
ASIL BOMBA ŞU : ABD 17 Ağustosta 2017'de yani 15 gün önce "Ayasofya cami olmasın, Türkiye'de tarikat ve cemaatler yasaklansın!" diye açıklama yaptı ve Peşinden 10 gün geçmeden, 4 yıl önceki görüntüler yalanlarla aynı anda servis edildi? Müslüman biraz uyanık olur...
 
TEZGAHA GELMEYİN...
BUNLARIN İPİYLE KUYUYA İNMEYİN...
MÜSLÜMANLAR ANCAK KARDEŞTİRLER...
Niyeti Allah rızası olan bütün cemaatler başımızın tacıdır...
Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı