Haber Detayı
29 Ocak 2016 - Cuma 15:36 Bu haber 3431 kez okundu
 
Adıyaman'da Bilet Adalesizliğne Son..!
- Haberi
Adıyaman'da Bilet Adalesizliğne Son..!


Adıyaman'da Bilet Adalesizliğne Son..!

İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezinde dün açılan Emitt Fuarında Adıyaman Standını ziyaret eden Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Adıyaman halkının öteden beri kaosu haline gelen bilet adaletsizliğine son vererek bu konuda gerekli adaımların atılacağını kaydetti.

Bu yıl 20.si düzenlenen uluslararası Türizm ve seyahat fuarı (EMİTT) 'in açılışında Adıyaman standını ziyaret eden Temel Kotil. Burada Adıyaman valisi Mahmut Demirtaş ve Adıyamanlılar vakfı Genel başkanı Ramazan Aksoy ve vakıf yönetimi tarafında karşılandı. çeşitli yüresel ikramların ardında Adıyaman halkının bilet konusunda çok mağdur edildiğini ve bu konuda Türk hava yollarının halkı zor durumda bıraktığnı aktaran Yetkililer THY Genel Müdürü Temel Kotil'den söz aldı.

Önümüzdeki günlerde Adıyaman'a ek bir sefar aktaracağını kaydeden Kotil. Bununla beraber biletlerin düşeceğini bildirdi. Adıyaman halkından bu konuda çok şikayet aldıklarını söyleyen Kotil "Adıyamanlıların bu haklı şikayetlerini değerlendireceğiz" Şeklinde konuştu.

Gerger HABER

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı