Haber Detayı
15 Ocak 2016 - Cuma 16:40 Bu haber 2975 kez okundu
 
Erdoğan'ın güzergahında bir intihar teşebbüsü daha!
TEKNOLOJİ Haberi
Erdoğan'ın güzergahında bir intihar teşebbüsü daha!

Erdoğan'ın güzergahında bir intihar teşebbüsü daha!

Geçtiğimiz gün Boğaz köprüsünde yaşanan İntihar olayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın girişimi ile intihardan vaz geçen gencin iş sahibi olmasının ardında yeni bir intihar olayı yaşandı.

İstanbul Boğaziçi Köprüsü Ortaköy Viyadüğü üzerinde bariyerlerin arkasına geçerek intihar etmek isteyen yaşlı bir vatandaş olay yerine gelen müzakereci polis tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçişinden 5 dakika önce ikna edildi.

Saat 11.30 sıralarında Boğaziçi Köprüsü Ortaköy Viyadüğü üzerinde bariyerlerin arkasına geçerek intihara teşebbüs eden yaşlı bir adamı ikna etmek için polis ekipleri yoğun çaba sarf etti. Ekiplerin çabaları sonucu şahıs ikna olmayınca, olay yerine müzakereci polis çağrıldı.

Olay yerine gelen müzakereci polis de yaşlı adamı ikna etmek için çalışmalara başlattı. Müzakerecinin yaklaşık 1 saatlik çalışması sonucu şahıs ikna edilerek bulunduğu yerden alındı.

Şahıs alındıktan 5 dakika sonra ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan güzergahtan geçerek cuma namazını kılmak için Sultanahmet Cami'ne doğru gitti. İntihara teşebbüs eden şahıs, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

(İHA)

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı