Haber Detayı
10 Aralık 2015 - Perşembe 18:22 Bu haber 5003 kez okundu
 
Muhabbet Akşamları’na Yoğun İlgi
- Haberi
Muhabbet Akşamları’na Yoğun İlgi

Muhabbet Akşamları’na Yoğun İlgi 

Yaklaşık 6 yıldır devam eden ve Adıyaman Gönüllülerinin katılımıyla şölene dönüşen   'Muhabbet Aksamları'nın bu ay ’ki toplantısı, Sultangazi Belediyesinin şark köşesinde gerçekleşti.

İş’te Adıyaman Dergisi Yayın Yönetmeni Abdurrahman Cüneyd Fidancı'nın organize ettiği 'Muhabbet Aksamları' Aralık Ayı toplantısı dün akşam saat 19,00 da Sultangazi belediyesi Şark köşesi bölümünde gerçekleşti.

Her ay bir Adıyaman Gönüllüsünün ev sahipliğinde yapılan 'Muhabbet Akşamları' toplantısına her zaman olduğu gibi katılım ve ilgi üst düzeydeydi. Türkiye'de Çiğköfte markasını yaygınlaştırarak yurt dışına taşıyan Sincikli Osman yaşar (Oses Çiğköfte) ın ev sahipliğinde gerçekleşen gecede Muhabbet ve müzik ön sıradaydı.

Adıyaman'ın tüm ilçelerinde ve il merkezinde işadamlarının yanı sıra İstanbul'da Adıyamanlı işadamları, Bürokratları, Sanatçılar ve basın mensuplarının katılımı ile şölene dönüşen Muhabbet akşamları yılda bir kaç kez düzenleniyor.

Oses Çigköfte'nın yanı sıra bulgur üzerine kavurma yemeğinin ikram edildiği gecede İbrahim Harikases başkanlığındaki Adıyamanlılar Vakfı sanatçılar komisyonunun müzikleri eşliğinde devam eden gecede davetliler bol bol eğlendi. Halay çekti. 

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden program Cumali Balıkçıoğlu’nun şiirleri ile son buldu.

Gerger HABER


Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı