Haber Detayı
12 Ekim 2015 - Pazartesi 09:25 Bu haber 3571 kez okundu
 
IŞİD'den Korkutan Açıklama..!
EĞİTİM Haberi
IŞİD'den Korkutan Açıklama..!

IŞİD'den Korkutan Açıklama..!

IŞİD, Ankara'da yapılan kanlı saldırıyla ilgili tebrik mesajı yayınlayarak "Kafir komünistlerden 40'a yakın ölü ve 100'den fazla yaralı var. Allah'ım ölülerinin sayısını artır" dedi.

Irak Şam İslam Devleti (IŞİD), Ankara'daki barış mitingine katılmak için 86 kişini öldüğü, 186 kişinin de yaralandığı saldırıyla ilgili sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınladı. Saldırının 'tebrik' edildiği açıklamada, 'ölü sayısının artması temennisi'nde bulunuldu.

TÜRKÇE SAYFASINDA YAYINLANDI
Ankara'da tren garı kavşağında sabah saatlerinde meydana gelen patlamalarla ilgili IŞİD'in Türkçe haber sayfasına ait Twitter hesabından bir mesaj yayınlandı.

Mesajda, "Ankara'da gerçekleşen mitingde kafir komünistlerden 40'a yakın ölü ve 100'den fazla yaralı var. Yapanları tebrik ediyoruz. Allah'a hamd olsun ki Ankara'da komünistlerin mitinginde patlama olmuş. Birçok ölü ve yaralı varmış. Allah'ım ölülerinin sayısını artır. Halay çeken komünistler bu meydan kanlı meydan sloganı atarken bomba patlıyor. Barış isteyenler bunlar mı? Kanda boğuldunuz hamd olsun" denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı