Haber Detayı
27 Ocak 2015 - Salı 13:04 Bu haber 14102 kez okundu
 
Tarık Akan, içtiği alkolü bile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bağladı
EĞİTİM Haberi
 Tarık Akan, içtiği alkolü bile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bağladı

Tarık Akan, içtiği alkolü bile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bağladı

Ak Parti Düşmanlığını hat safhaya taşıyan, ve CHP'ye yakınlığı ile bilinen Tarık Akan, Almanya'da düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada önce millete hakaret etti sonra da içtiği alkolün sorumlusunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan söyledi.

Türkiye'de insanların olayları sorgulamadığını dile getirerek halkı aşağılayan Tarık Akan isim vermeden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi. Akan, Türkiye'deki mutsuzluktan kurtulmak için akşamları birkaç kadeh içki içtiğini ve bunun kendisini rahatlattığını söyledi.

"Siz burada yaşıyorsunuz, Türk televizyonları izleyip oradan biraz rahatsız oluyorsunuz ama biz o ülkede yaşıyoruz. Ben her şeyim yerli yerinde olmasına rağmen mutsuzum, huzursuzum. Sabah kalkıyorum, gazeteye bakıyorum; 'eyvah diyorum, bu lafı nasıl söyler.' Öğlen diğer gazetelere bakıyorum bir facia. İnternet'e giriyorum, 'Allah'ım diyorum bu nasıl olabilir.' Akşamları birkaç kadeh atıyorum da rahatlıyorum. Sonra televizyonu açıyorum, çıldıracağım. Huzur diye bir şey kalmadı ülkemde. Eleştirebilirsin ama bir ara ver. Bir hafta, 10 gün sus be adam." diye feryat etti.

Yeniakit

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı