Haber Detayı
02 Kasım 2020 - Pazartesi 11:09 Bu haber 3614 kez okundu
 
Ahmet Melik'in Acı Günü
YAŞAM Haberi
Ahmet Melik'in Acı Günü

Başaksehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Değerli hemşerimiz Ahmet Melik'in Annesi vefat etmiştir.. Yaklaşık 1 aydır Coronavirüs ile mücadelesini kaybeden Emine Melik doktorların tüm çabalarına rağmen tedaviye cevap veremedi..

Kahta’da yakınlarının katıldığı cenaze töreninde defnedildiği bildiriliyor

Taziye olmadığı ancak yakın akrabalarının Taziyede bulunmak için İstanbul’dan Kahta’ya gittikleri bildiriliyor.

Merhumeye Allah'tan rahmet, ailesine yakınlarına ve tüm Melik ailesine başsağlığı diliyoruz Mekanı cennet olsun inşallah..

AHMET MELİK

24.02.1978 Adıyaman’ın Kâhta ilçesinde doğdu.

İlk, orta ve lise öğrenimini Kâhta ‘da yaptı. Lisans Eğitimini Erzurum da Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğtim Fakültesinde tamamladı. İstanbul Aydın Üniversitesinde İşletme Yönetimi alanında Yüksek Lisansını tamamladı.

Gaziantep ve İstanbul’da birçok okulda öğretmenlik ve yöneticilik yaptı. Sivil Toplum Kuruluşları ve Sendikal çalışmalarda görev aldı. İstanbul Başakşehir Adıyamanlılar Derneği (BA-DER)’ korucu başkanlığını yaptı. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Başakşehir de Belediye Meclis üyesi olarak seçildi ve 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde yeniden Meclis üyesi seçilerek görevine devam etti.  

Halen Başakşehir Adıyamanlılar Derneği Onursal Başkanlığı, Adıyamanlılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, İBBSK(İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü) İzcilikten sorumlu Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüten Ahmet MELİK, 18 Nisan 2018 tarihi itibari ile Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini ifa etmektedir.

Ahmet Melik, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

Gerger HABER

 

Kaynak: (G.H.A) - Gerger HABER Ajansı Editör: Abdurrahman KURTBEY
Etiketler: Ahmet, Melik'in, Acı, Günü,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ahmet Melik'in Acı Günü
Ahmet Melik'in Acı Günü
Yorumlar
Haber Yazılımı