Haber Detayı
30 Aralık 2019 - Pazartesi 16:12 Bu haber 4020 kez okundu
 
Adıyaman 1954 Spor’a destek yağdı
GÜNDEM Haberi
Adıyaman 1954 Spor’a destek yağdı

Adıyaman 1954 Spor’a destek yağdı


Adıyaman 1954 Spor’a destek gecesi düzenlendi. Destek gecesi Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Sarayları salonunda tertiplendi.
Takımına Sahip Çık Destek Ol” sloganıyla düzenlenen program, Adıyaman 1954 Spor’un 3. Lig mücadelesinde geldiği 1’incilik başarısı ve mücadelesini anlatan kısa bir sinevizyon gösterimiyle başladı. “Takımına Sahip Çık Destek Ol” sloganıyla gerçekleşen programa Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanı Sait Aybak, Adıyaman 1954 Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda iş adamı, sivil toplum kuruluşu üyeleri, spor kulübü üyeleri, gazeteciler ve taraftarlar katılım gösterdi.

BU GECE VEFA GÖSTERME GECESİ
Gecede katılımcılara seslenen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Saygı değer dostlar. Bugün Adıyaman Spor bizi burada buluşturdu. Aslında her birimiz doğduğumuz yerlerle hiçbir zaman gönül bağımızı kopartamayız. Daha doğrusu, hiçbir zaman da kopartmayız. Çünkü Allah’ın insana vermiş olduğu fıtrat gereği, insan doğduğu yeri çok sever. İşte doğduğunuz yeri hatırlamanız için de gerçekten, hatırlanmanın ötesinde daha fazla şeyler yapmanız gerekir. İşte bu buluşmalar da o vefanın gösterildiği en önemli anlardan biridir. Ben bu açıdan vesile olan, başta kulüp başkanımıza ve ev sahipliği yaptığı için aziz kardeşim, Sultangazi belediye başkanımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu. Program katılımcıların Adıyaman 1954 Spor’a destek ve bağışlarının ardından Sanatçı Ferman Toprak’ın sahnesiyle son buldu.


“HER ŞEY ADIYAMAN 1954 SPOR KULÜBÜ İÇİNDİR”
Destek gecesinde iş adamları ve taraftarlara seslenen Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanı Sait Aybak, “Bugün burada düzenlediğimiz gece maddiyat kaynaklı değil, kaynaşma ve tanışma maksatlıdır. Kıymetli misafirler, bu gecede bulunanlar gerçek Adıyamanlılardır. Bugün gecemizde bulunanlar gerçek birer Adıyaman 1954 Spor Kulübü sevdalılarıdır. Bu gecede bulunanlar, gerçek dostlar ve gerçek arkadaşlarımızdır. Yine bugün ve bu gecede bulunanlar iyi günün değil, her günün dostlarıdır. Bu gecede bulunanlar, başarıya susamış gerçek sevdalılardır. Kıymetli misafirler biz başkan ve yönetim olarak, günlük, gündelik ve gündemlik bir yönetim değiliz. Erklerin, ötekilerin ve bir kesimin değil, herkesin başkan ve yönetimiyiz. Bizler bu şehre hizmet için varız. Bizler bu şehrin başarısı için varız. Ve yine bu şehri karşılıksız futbol sevgisini zirveye çıkarmak için varız. Bizlere kıymet verdiğiniz için ve önem verdiğiniz için, gecemize renk kattığınız için, minnettarım ve sizlere teşekkür ediyorum. Her şey Adıyaman 1954 Spor Kulübü içindir” dedi.


“HEP BİRLİKTE BİZ DE DESTEK OLALIM”
Adıyaman 1954 Spor Kulübü gecesinde konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “Adıyaman için bir araya gelmiş, Adıyaman sevdası için, şu koca salonu doldurmuş kıymetli Sait Başkan ve ekibine güçlü desteklerini esirgemeyen hemşerilerime hoş geldiniz diyorum. Sait başkan Malatya’yla başladı spor sevdasına ve sporu çok seviyor. İçinizde en eski Adıyaman Spor taraftarı benimdir. Ortaokul yıllarımda Adıyaman Spor maçlarını seyretmeye giderdim. O zamanlar stadın duvarlarından tırmanarak maç izlemeye çalışırdım. Bu yönüyle Sait Başkan gelip de başkanım, biz Adıyamanlıları bir araya getirmek istiyoruz. Güzel bir organizasyon yapmak istiyoruz dediğinde, Sait başkan salon senindir, yemekler de bize ait. Yeter ki Adıyamanlıları bir araya getir. Hep birlikte biz de Adıyaman 1954 Spor Kulübü’ne destek olalım dedim” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adıyaman, 1954, Spor’a, destek, yağdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı