Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 08:39 Bu haber 4263 kez okundu
 
Ba-Der'in Geleneksel İftar Programına Yoğun İlgi
- Haberi
Ba-Der'in Geleneksel İftar Programına Yoğun İlgi

Ba-Der'in Geleneksel İftar Programına Yoğun İlgi

Başakşehir'in Güvercintepe mahallesinde bulunan ve Kısa adı BADER olan Başakşehir Adıyamanlılar Derneğinin düzenlemiş olduğu geleneksel iftar programına Adıyamanlılar büyük ilgi gösterdi.

Adıyaman milletvekillerinden Ahmet Aydın, Muhammed Fatih Toprak, Abdurrahman Tutdere, Başakşehir belediye başkanı Yasin Kartoğlu, Başaksehir Belediye Başkan Yardimcısi Ahmet Melik ve Çelikhan ilçesine bağlı Pınarbaşı Kasabası belediye başkanı Mahmut Alan'in katıldığı iftar programinda birer selama konuşmasi yaptilar. Katılimcilar, İstanbul'da Adıyamanli STK'ların her yıl Ramazan ayında düzenlediği geleneksel iftarları programların vatandaşların kaynaşması ve dayanışması açısından önemli bir etken olduğunu bahsederek bu iftarın düzenlemesinde emeği geçen başta dernek başkanı Hüseyin Sevinçtekin olmak üzere bütün yönetim kurulu üyelerini teşekkür ettiler.

Başakşehir Adıyamanlılar Derneği Başkanı Hüseyin Sevinçtekin ise iftar programına katılan başta Adıyaman milletvekillerinden Ahmet Aydın, Muhammed Fatih Toprak, Abdurrahman Tutdere, Başakşehir belediye başkanı Yasin Kartoğlu ve Çelikhan ilçesine bağlı Pınarbaşı Kasabası belediye başkanı Mahmut Alan olmak üzere bütün katılimcılara teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı