Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 09:38 Bu haber 3901 kez okundu
 
Erkan Aksoy; “Kazanan Gerger Olmuştur“
- Haberi
Erkan Aksoy; “Kazanan Gerger Olmuştur“

Erkan Aksoy; "Kazanan Gerger Olmuştur"

Gerger'de dün gerçekleşen yerel seçimlerde Gerger Belediye Başkanlığına Ak Parti’den aday olan Erkan Aksoy galip çıktı. Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre seçimi önde tamamlayan Erkan Aksoy bir açıklama yaptı.

Erkan Aksoy açıklamasında; “Bu gün seçim sonucuna baktığımızda Gerger kazandı diyorum. Çünkü Gerger huzur istiyor. Biz seçim kampanyamızda da belirttiğimiz üzere ilçemizi birlikte yöneteceğiz. Çocuklarımızın geleceği için gelişmiş bir Gerger vaadi ile çıktığımız bu yolda sizlerinde bize olan desteklerinizle bunu istediğinizi bu günkü seçim sonucundan anlıyoruz. Çevreci, çağdaş bir belediyecilik anlayışı ile, siyasi dini ve mezhep ayrımı yapmaksızın kim veya kimlerden hangi kabileden olduğuna bakmaksızın, ötekileştirmeden, her kesimin belediyesi olacağımıza söz veriyorum. Seçim süreci boyunca beni telefonla arayan, bulunduğum her ortamda bu göreve layık olduğumu söyleyen, can-ı gönülden destekleyen, teveccüh gösteren, dualarını eksik etmeyen arkadaşlarıma, tüm dostlarıma ve Gergerli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Erkan Aksoy Kimdir?

Erkan Aksoy, Yerel Seçim SonuçlarıAdıyaman | GergerErkan Aksoy Biyografisi Gerger AK Parti Erkan Aksoy
1987 yılında Adıyaman'ın Gerger ilçesinde doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimini Gerger'de tamamladım. 1999' yılından sonra İstanbul'da tekstil sektöründe faaliyet gösterdim. Son 4 yıldır Gerger ilçesinde ticaretle uğraşıyorum. Halen turizm firmasının Gerger acentesini yürütüyorum. Evli ve üç çocuk babasıyım.

Gerger HABER

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı