Haber Detayı
28 Mart 2019 - Perşembe 19:53 Bu haber 2090 kez okundu
 
Başkan Adayı Dursun'a Sevgi Seli...
- Haberi
Başkan Adayı Dursun'a Sevgi Seli...

 Başkan Adayı Dursun'a Sevgi Seli...

Bugün Sultangazi ilçesi'nde AK Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı değerli hemşehrimiz Av. Abdurrahman Dursun'a destek vermek amacıyla düzenlenen sevgi yürüyüşüne yüzlerce vatandaş katıldı.

Mescid-i Selamdan baslayan ve Cumhuriyet mahallesine kadar devam eden sevgi yürüyüşü boyunca yaşlı, genç, kadin, çocuk demeden yüzlerce Sultangazili vatandaşlar, AK Parti Belediye Başkan adayı Av. Abdurrahman Dursun' a yönelik gösterdiği sevgi seli dillere destan oldu.

Özellikle mahalleler arasında yürüyüş boyunca kimi vatandaşlar yürüyüşe katilanlara alkıs tuttu, kimileri Türk bayrağı ile birlikte rabia işareti yaparak destek verdiler. Başkan adayı Av. Abdurrahman Dursun ise yürüyüş boyunca kendilerine destek veren vatandaşlara teşekkür etti.

Sevgi yürüyüşüne cok sayida siyasetçi, STK başkanları, işadamları ve vatandaşları olduğu gibi yıllardır baskan yardımcılığını yaptığı Adıyamanlılar Vakfı yöneticileride Baskan adayı Dursun'u bu anlamlı günde yalnız bırakmadı. Yürüyüşe Adıyamanlılar Vakfı bir önceki dönem başkanı Ramazan Aksoy, kurucu üyelerinden Abdulgani Tekin, başkan vekili Abuzer Korkmaz, başkan yardımcılarından Cuma Durak, Hasan Demir ve çok sayıda yönetim kurulu üyelerin de katılması dikkatlerden kaçmadı.

Haber: Abdulkerim SONKAYA

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı