Haber Detayı
28 Mart 2019 - Perşembe 10:38 Bu haber 5622 kez okundu
 
Bakan Gerger'e Geldi Ama Adaletli Davramadı..!
EKONOMİ Haberi
Bakan Gerger'e Geldi Ama Adaletli Davramadı..!

Bakan Gerger'e Geldi Ama Adaletli Davramadı..!

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül,  taziye ziyareti için Gerger ilçesine geldi. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Genel Sekreter Yardımcısı Gergerli Reşat Sağlık'ın annesinin vefatı nedeniyle Oymaklı köyünde verilen taziyeye katıldı.

Yaklaşık bir ay önce beyin kanaması geçiren ve Adıyaman 400 yataklı Araştırma hastanesinde tedavisi sürerken vefat eden Emine Sağlık, geçen hafta hayatını kaybetmişti.

Oymaklı köyü camisi yanında bulunan taziye evinde taziyeleri kabul eden Sağlık ailesine bu günde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın taziye ziyaretinde bulundu. Gerger ilçe olduktan sonra, eski Gerger olarak bilinen Oymaklı köyü Tarihe not düştü. Gerger ilçe olduğundan beri bakan görmedi, 18 kilometrelik mesafe de bulunan köye taziyeye gelen bakan Gül, ilçede sevgi dolu bir heves yarattı.

Ancak tüm beklentilere rağmen "Acaba taziye den sonra İlçeye de uğrarmi" diye heveslenenlere inat, Bakan Gül geldiği güzergahta yolunu değiştirerek Nissibi köprüsünden Şanlıurfaya doğru hareket etti.. Gergerlilerin yıllardır Bakan Hayalleri yine suya düştü.

Gerger HABER

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı