Haber Detayı
31 Ocak 2019 - Perşembe 17:08 Bu haber 4399 kez okundu
 
Refah Partisi Başakşehir İlçe Teşkiletı Bizi Ziyaret Etti
- Haberi
Refah Partisi Başakşehir İlçe Teşkiletı Bizi Ziyaret Etti

Refah Partisi Başakşehir İlçe Teşkiletı Bizi Ziyaret Etti

Bir süre önce siyasi hayatına başlayan ve Liderliğini Rahmetli Necmettin Erbakan'ın Oğlu Dr.Fatih Erbakan'ın yaptığı Yeniden Refah Partisi Başakşehir ilçe teşkilatı Yayın Gurubumuzu ziyaret etti.

Başakşehir İlçe Başkanı Kadir Karaca, Başkan Yardımcısı Rıdvan baltacı, teşkilat başkanı Osman Beyhan Sivil toplum kuruluşları başkan yardımcısı Emin Karataş, Medya ve iletişimden sorumlu başkan Hasan Uluç ile beraber Güvercintepe Mahallesinde bulunan Merkez yayın gurubuzu ziyaret ederek istişarelerde bulunduk.

Çiçeği burnunda bir oluşumun temelini attıklarını belirten Başkan Kadir Karaca, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Partilerini halka tanıtmak ve Merhum Erbakan'ın mirası olan bu oluşumun temelini sağlamlaştırarak ilerlemenin gayreti içnde olduklarını belirten Baltacı;

"Amacımız halkımızın özlem ile beklediği ve halkın iradesine ipotek konularak sekteye uğratıldığı adil düzeni yeniden yeşertmektir. Hızla teşkilatlanıyoruz. Kısa bir süre içinde Türkiyenin bir çok yerinde teşkilatlandık. Yolumuza devam ediyoruz. Her geçen gün yeni katılımlar ile büyümeye devam ediyoruz. Milletimiz büyük bir gayret ile bize destek veriyor. Başakşehir'de kısa süre içinde teşkilatlandık. Şimdi de halkımızın her bireyine kendimizi ve partimizi anlatmak için sahadayız". Şeklinde konuştu.

Gerger HABER

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı