Haber Detayı
28 Ocak 2019 - Pazartesi 11:36 Bu haber 4066 kez okundu
 
Lütfü Sav ekibi ile Muhtarlığa Hazır
- Haberi
Lütfü Sav ekibi ile Muhtarlığa Hazır

Lütfü Sav ekibi ile Muhtarlığa Hazır

50. Yıl Mahalle Muhtar Adayı Lütfü Sav azaları ve mahallenin sevilen simaları ile Çakır Menemen & Kahvaltı Salonu’nda bir araya gelerek yapılacak çalışmalar hakkında istişarede bulundular.

50 Yıl Mahalle Muhtar Adayı Lütfü Sav aylar önce aday olacağını duyurmuş ve çalışmalarına başlamıştı. Mahallenin önemli isimleri ile birlikte çalışmalarını sürdüren Sav, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyerek çözüm noktasında projeler hazırlıyor. Bu kapsamda birçok STK ile görüşmelerini sürdüren Lütfü Sav, Çakır Menemen & Kahvaltı Salonu’nda düzenlediği kahvaltılı programda ekibi ve dostlarıyla bir araya geldi.

Muhtar azaları ile yapılan ve yapılacak çalışmalar konusunda istişarede bulunan Sav, ’Yıllardır ikamet ettiğimiz mahallemizin birçok sorunu var. Bu sorunları çözmek daha huzurlu bir mahalle için muhtarlığa talip olduğumuzu bildirdik. Bu konuda birçok dost, akraba ve komşularımın desteği ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kendimizi ifade etmek yapacaklarımızı anlatmak için sık sık halkımızla bir araya geliyoruz. Amacımız hizmet etmek ve yaşadığımız çevremizi güzelleştirmek. Bu sorumluluğa talibiz ve inşallah güzel işlere imza atacağız’ dedi.

Dar kapsamlı düzenlenen toplantıya Kahvaltılı programa Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel, Adıyaman İli Gerger İlçesi Taraksu (Drakso) Köyü Yardımlaşa ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Alak, Kahta Esendere Köyü Dernek Başkanı Mustafa Yılmaz ve mahalle esnafları katıldı.

Toplantı yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme ile sona erdi.

Haber : Emin Doğan

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı