Astroloji

 

 

 
Akrep (05.12.2022)
Hayallerinize göre yaşarken hayatın gereklilikleri ve gerçekliklerini hesaba katmamış olabilirsiniz. Zararın karlı dönüşlerini yaşayacağınız bugünde, ilişkilerinizin gidişatına dair de yeni kararlar ve fikirler edinebilirsiniz. Hayatınıza denge ve istikrar kazandırmanın yolları açılıyor.
 
Aslan (05.12.2022)
İçten içe darbe aldığınızı ve yeterince iyi olamadığınızı düşündüğünüz günlerin sonuna geldiniz. Bazı olayların arka yüzünü ve yanılgılarınızı kabul etmelisiniz. Mali konularda size ait olanın gelmesiyle ilgili haberler alabilirsiniz.
 
Balık (05.12.2022)
Kendinizle ilgili bazı gizli planlarınız ya da potansiyelinizin açığa çıkması sözkonusu olabilir. Dışarıya yansıttıklarınızla içinizde hissettikleriniz arasındaki farkı sonlandırıyorsunuz. Yaptıklarınızın olumlu ve olumsuz neticelerini daha doğru bir şekilde değerlendirmek hem bireysel alanda hem de ilişkilerde yüzünüzün gülmesini sağlayabilir.
 
Başak (05.12.2022)
Hayatınıza giren insanları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kiminle ne yönde bir ilişki kurduğunuza, başladığınız ve geldiğiniz yere bakarak ne hissettiğinize dikkat etmek isteyebilirsiniz. Çıkarımlarınız bugün ve bugünden sonraki günlerdeki kriterlerinizi belirleyecektir.
 
Boğa (05.12.2022)
Kendinize koyduğunuz hedeflerin gerçekliğini ve vardığı noktayı görmek isteyebilirsiniz. Hayattan beklentilerinizde düzenlemelere gidebilir, yeni bir yol haritası belrileyebilrisiniz. Bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak durumlarla karşılaşabilirsiniz.
 
İkizler (05.12.2022)
 
Koç (05.12.2022)
Bazı belirsizlikler içsel olarak huzursuz hissettirebilir. Farkında olmadığınız ancak takıntı noktasına gelen problemlerin kaynağını bularak bu duruma son veriyorsunuz. Sabretmek ve beklemenin aynı olmadığını fark etmek, size düşüncelerinizi uygulamaya hazır hale getirme imkanı tanıyor.
 
Kova (05.12.2022)
Parasal konularda beklentileriniz gerçek olabilir. İşinizdeki düzenlemeler, ortaklıklarınızla olan ilişkileriniz ve alacak verecek konularınızdaki tıkanıklıklar son buluyor. Doğruları görmeye başlamak hayattaki değer algınızı da yenileyecektir.
 
Oğlak (05.12.2022)
İş yaptığınız kişilerle aranızdaki ilişkiyi ve işinizin gidişatını düşünebilirsiniz. Yanıldığınız, hayal ettiğiniz gibi ilerlemeyen konularda yaptığınız hataların farkına varıyorsunuz. Doğrusunu bilerek, düşünerek ve gerçekleri de hesaba katarak planlama yapmak size avantaj sağlayacak ve yeni çevreler getirecektir.
 
Terazi (05.12.2022)
Dikiş tutturamadığınızı ya da istediğinizi alamadığınızı düşündüğünüz konuları değerlendirebilirsiniz. Nerede yanlış yaptığınızı bulmak size bugün daha akılcı ve çözüm odaklı düşünme fırsatı verecektir. Alışkanlıklarınızın sonuçlarını net bir şekilde görüyorsunuz ve bu da değişiklik yapmak için gereken motivasyonu sağlıyor.
 
Yay (05.12.2022)
Taşınma ve yer değişikliği işlemlerinizdeki belirsizlikler son bulabilir. Düşündüğünüz gibi olmasa da, ihtiyacınıza karşılık verecek çözümler üretebilirsiniz. Aile içindeki huzursuzluk sona ererken yaşam koşullarınızın sizi derece zorladığını ya da hayatınızı ne yöne taşıdığını daha net görebilirsiniz.
 
Yengeç (05.12.2022)
Davalar ve resmi işlemlerinizde sürüncemede kalan konular netlik kazanabilir. Beklediğiniz sonuçları alırken bu süre zarfında sizde şüphe uyandıran durumları da fark ediyorsunuz. Bu farkındalık size daha iyi düşünme, hayal etme ve uygulama şansı verecektir.

 

 

 

Haber Yazılımı